קייטרינג בשרי כשר


קייטרינג בשרי כשר מספק מידע, טיפים והצעות לחוגגים אירוע אשר מעוניינים להזמין קיטטרינג בשרי איכותי וכשר כמובן.

יש לך קייטרינג בשרי כשר ?
בעל קייטרינג בשרי כשר, באם ברצונך לשמוע על הצעות הפרסום באתר, אנא פנה אלינו דרך הפרטים שבדף צור קשר
 
  טיפים כלליים
כשרות
יש לבחון את רמת הכשרות של הקייטרינג ולהתחשב באורחים המקפידים על כשרות מסויימת - בעיקר כשמדובר בבשר.
תעודת כשרות
אין להסתפק בשאלה בעל הקייטינג בטלפון האם הקייטרינג כשר אלא יש לבקש לראות את תעודת הכשרות
תעודת כשרות 2
מומלץ להכנס לאתרי משרד הדתות / מועצות דתיות ולבדוק האם הקייטרינג מופיע ברשימת העסקים בעלי תעודת כשרות
מיקום האירוע
מומלץ לדבר עם בעלי הקייטרינג לוודא האם הם מכירים כבר את מקום הארוע ויודעים להתאים את כל מעטפת הקייטרינג (מיקום שולחנות וסידורם, מיקום שולחנות ההגשה וכלים מיוחדים אם יש (למשל טאבון לאפייה במקום ועוד)
מחיר
מומלץ תמיד להתמקח על המחיר, בעל הקייטרינג תמיד זורק מחיר ראשוני גבוה כדי שתהיה לו אפשרות להוריד את המחיר בשלב ההתמקחות
סוגי מנות
התאימו את סוגי המנות לקהל היעד שלכם - אם לדוגמה יש מספר רב של ילדים שצפויים להגיע, מומלץ לשאול האם יש מנות מיוחדות לילדים כגון שניצלים, נקניקיות, צ'יפס וכו'
תפריט
התאימו את התפריט לפי מועד הארוע - הן בעונת השנה בה מתקיים הארוע והן בשעה בה מתקיים הארוע
  קייטרינג בשרי

קיימים סוגים שונים של קייטרינג בשרי, קייטרינג בשרי לאירועים משפחתיים, קייטרינג בשרי לאירועים עסקיים, קייטרינג בטבע, קייטרינג לאירועי קוקטייל, קייטרינג ליום הולדת ועוד ועוד. בכדי לבחור את הקייטרינג המתאים ביותר בעבורכם תמיד כדאי לבדוק מראש שחברת הקייטרינג אתה אתם מעוניינים לעבוד מציעה את כל השירותים אותם אתם רוצים עבור האירוע שלכם. בין אם מדובר בסוגי המנות, רמת השירות או שירותים נוספים, חברה אשר עונה על ההעדפות השונות והמפורטות שלכם תהפוך את האירוע שלכם למוצלח ביותר.

 
  מה כדאי לבדוק?

לפני הבחירה בחברת קייטרינג יש מספר נושאים שכדאי לבדוק. ראשית חשוב לבדוק שהחברה שומרת על  הבשר בו היא משתמשת ומעבירה אותו בדיקות מיוחדות בכדי לוודא את טריותו ואיכותו. בנוסף, כדאי לוודא שהחברה מגישה את הבשר בכל דרך בה אתם מעוניינים שהיא תגיש אותו כמו למשל, צלוי, מטוגן, על האש, וכן מציעה את כל סוגי הבשר אותו אתם אוהבים כמו סינטה, אנטריקוט, צלעות כבש, חזה אווז, חזה עוף, אסאדו, פרגיות, נקניקיות, ברווז ועוד ועוד.

 
  שירותים נוספים

מעבר למגוון של הבשר ואיכותו כדאי לבדוק מה עוד מציעה חברת הקייטרינג שאתם רוצים לעבוד אתה. קיימים שירותים נוספים חשובים שיכולים לשדרג את האירוע שלכם ולהפוך אותו לעוד יותר מוצלח. קייטרינג בשרי מוצלח יכול להציע לכם גם שירותים כגון תחנות קפה עם מכונות אספרסו, עמדות מיוחדות להכנת קינוחים כמו מפלי שוקולד, תחנות פונדו שוקולד או עמדות להכנת קרפים, בר אקטיבי, טאבון פוקאצ'ות, עמדות להכנת סושי, דוכני נקניקיות וצי'פס ואפילו דוכני צמר גפן מתוק.
חברת קייטרינג מגוונת ואיכותית תעזור לכם לתכנן אירוע מושלם ולהתאים אותו לכל קהל יעד. בין אם מדובר באירוע משפחתי או עסקי, לילדים או מבוגרים, קייטרינג בשרי מוצלח יעזור לכם לדאוג לכך שהאורחים שלכם יצאו מרוצים ושבעים מן האירוע שאתם מזמינים אותם אליו.

 
  קישורים ממומנים

 
 
 
 
קייטרינג בשרי כשר - מידע, טיפים והצעות