קייטרינג בשרי מנות ראשונות


קייטרינג בשרי כשר מספק מידע, טיפים והצעות לחוגגים אירוע אשר מעוניינים להזמין קיטטרינג בשרי איכותי וכשר כמובן.

יש לך קייטרינג בשרי כשר ?
בעל קייטרינג בשרי כשר, באם ברצונך לשמוע על הצעות הפרסום באתר, אנא פנה אלינו דרך הפרטים שבדף צור קשר
 
  טיפים כלליים
כשרות
יש לבחון את רמת הכשרות של הקייטרינג ולהתחשב באורחים המקפידים על כשרות מסויימת - בעיקר כשמדובר בבשר.
תעודת כשרות
אין להסתפק בשאלה בעל הקייטינג בטלפון האם הקייטרינג כשר אלא יש לבקש לראות את תעודת הכשרות
תעודת כשרות 2
מומלץ להכנס לאתרי משרד הדתות / מועצות דתיות ולבדוק האם הקייטרינג מופיע ברשימת העסקים בעלי תעודת כשרות
מיקום האירוע
מומלץ לדבר עם בעלי הקייטרינג לוודא האם הם מכירים כבר את מקום הארוע ויודעים להתאים את כל מעטפת הקייטרינג (מיקום שולחנות וסידורם, מיקום שולחנות ההגשה וכלים מיוחדים אם יש (למשל טאבון לאפייה במקום ועוד)
מחיר
מומלץ תמיד להתמקח על המחיר, בעל הקייטרינג תמיד זורק מחיר ראשוני גבוה כדי שתהיה לו אפשרות להוריד את המחיר בשלב ההתמקחות
סוגי מנות
התאימו את סוגי המנות לקהל היעד שלכם - אם לדוגמה יש מספר רב של ילדים שצפויים להגיע, מומלץ לשאול האם יש מנות מיוחדות לילדים כגון שניצלים, נקניקיות, צ'יפס וכו'
תפריט
התאימו את התפריט לפי מועד הארוע - הן בעונת השנה בה מתקיים הארוע והן בשעה בה מתקיים הארוע
  קייטרינג בשרי - מנות ראשונות נהדרות

אחד הדברים הנחמדים ביותר באירוע עם קייטרינג בשרי הוא מנות ראשונות. המנות הראשונות באירוע הנם, לעתים קרובות המנות הטעימות והנחמדות ביותר. מנות ראשונות מהן ניתן לבחור בחברת קייטרינג בשרי הן: מבחר מרקים חמים וקרים כגון מרק אפונה, בצל ופטריות או גספאצ'ו מסוגים שונים, טורטיה מגולגלת דקה במגוון טעמים, פוקצ'ה אישית, מבחר ממולאים, אגרולים פריכים, מבחר דגים ועוד ועוד. מנות ראשונות מגוונות הן דרך נהדרת לפתוח את האירוע שאתם רוצים.

 
  מנות ראשונות ואחרונות

קייטרינג בשרי עם מנות ראשונות נהדרות הוא דרך מוצלחת להתחיל את האירוע ודרך נהדרת לסיים אותו הן מנות אחרונות טעימות ומושחתות. בקייטרינג בשרי תוכלו למצוא מנות אחרונות מגוונות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר כמו סורבה פירות, כדורי טראפלס, סופלה שוקולד, מוס שוקולד, פאי פקאן, פירות או אגוזים, סלטי פירות ועוד ועוד. בין אם מדובר במנות ראשונות, עיקריות או אחרונות חשוב לבדוק מראש את איכות חומרי הגלם בהם משתמשת חברת הקייטרינג שאתם מעוניינים לעבוד אתה ואת המגוון שהיא מציעה.

 
  התאמת הארוע לקהל

אחד הדברים החשובים שכדאי לבדוק כשמזמינים קייטרינג בשרי או כל קייטרינג אחר עבור אירוע הוא ההתאמה של השירותים שמספקים הקייטרינג לקהל היעד. תמיד כדאי לבדוק למשל שחברת הקייטרינג מציעה מנות מיוחדות לצמחונים ולטבעונים כיוון שרוב הסיכויים שלפחות כמה מן האורחים שלכם יעדיפו מנות כאלה. בנוסף, תמיד כדאי לבדוק שחברת הקייטרינג ערוכה לקהל גדול וכי היא מכינה כמה מנות מיותרות מכל סוג למקרה שיגיעו אורחים שלא אישרו את השתתפותם.

בנוסף לנושא של מנות מיוחדות לצמחונים וטבעונים ולמנות מיותרות ליתר ביטחון, כדאי תמיד גם לוודא שחברת הקייטרינג מכינה גם מנות אשר הנן מתאימות במיוחד לילדים כיוון שפעמים רבות ילדים אינם נהנים מאותו האוכל שמבוגרים אוהבים. מנת שניצל וצ'יפס או פסטה ברוטב עגבניות תתאים במיוחד במקרים כאלה.
 
  קישורים ממומנים

 
 
 
 
קייטרינג בשרי כשר - מידע, טיפים והצעות